O NÁS

Staročeská pekárna s.r.o.

NÁŠ PŘÍBĚH

Jsme ryze česká firma s více než 22 letou tradicí. Provozujeme vlastní podnikové prodejny a zásobujeme vlastní dopravou desítky odběratelů. Naší chloubou je klasický chléb zadělávaný žitným kvasem, pečeme také tradiční slané a sladké pečivo. Najdete u nás ale i řadu netradičních specialit a produktů zdravé výživy. Během letních prázdnin je omezený provoz a některé z výrobků se nevyrábí. Více informací najdete v našem sortimentu
fotohostinec

Pečeme pro vás na místě s historií.
Původní hostinec z počátku 20. století.

Historie firmy

Ve Staročeské pekárně pro vás pečeme od roku 1995. Od samého začátku jsme ryze českou firmou s rodinným zázemím. Nabízíme jen kvalitní a lokální výrobky, proto při výběru surovin dáváme přednost domácím dodavatelům. Nejprve jsme pro vás pekli tradiční chléb, slané a sladké pečivo. Na základě vaší poptávky jsme nabídku rozšířili o výrobu lahůdek a obložených baget. Gastro provozům a stánkům s rychlým občerstvením můžeme nabídnout předsmažené a obalované polotovary, včetně doplňků.

Naše úspěchy

Během let, co se věnujeme pekařině, nás potkalo ledacos. Jsme hrdí na to, že jsme si vybudovali síť kvalitních dodavatelů surovin, takže přesně víme, z čeho pro vás pečeme.
Umístili jsme se i v prestižních soutěžích.

S radostí a úctou zajišťujeme občerstvení pro významné a občas i velmi velké akce, teď nedávno např. MS v hokeji, které se konalo v pražské  O2 aréně.

A protože myslíme na naše zaměstnance, můžeme se pochlubit úplně novými služebními byty, přímo v areálu naší pekárny.

Přejít nahoru